• بیانیه اداره کل پزشکی قانونی استان تهران جهت حضورپرشوردرراهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن

   بیانیه اداره کل پزشکی قانونی استان تهران جهت حضورپرشوردرراهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن

   بیانیه اداره کل پزشکی قانونی استان تهران جهت حضورپرشوردرراهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن

   اداره کل پزشکی قانونی استان تهران با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از آحاد ملت ایران برای حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت به عمل آورد

   اداره کل پزشکی قانونی استان تهران با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از آحاد ملت ایران برای حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت به عمل آورد.
   به گزارش روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان تهران،در این بیانیه آمده است:اینک در چهل ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران پیام انقلاب در سرتاسر جهان طنین انداز شده و انعکاس آن در میان ملت های مسلمان منطقه لرزه بر اندام استکبار جهانی انداخته است.
   ۲۲ بهمن سالروز تجلی پیروزی پس از سالها مبارزه مردان و زنان انقلابی ایران در برابر ظلم و استبداد و تحقق حکومت اسلامی است.روزی که حماسه بزرگ ملت متدین و آزاد اندیش ایران اسلامی تحت رهبری امام امت حضرت امام خمینی (ره) و با شعار استقلال،آزادی و جمهوری اسلامی به ثمر نشست.
   مردم غیور و همیشه در صحنه ایران امسال نیز همچون سالهای گذشته با حضور گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ضمن زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان و از خود گذشتگی های مبارزان انقلاب اسلامی بر تداوم راه و آرمان های شهدا و امام خمینی(ره) تحت رهبری مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی( تاکید خواهند کرد.
   اداره کل پزشکی قانونی استان تهران ضمن تبریک و تهنیت فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و آغازچهل ویکمین بهار انقلاب ضمن اعلام آمادگی کارکنانش برای حضور در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن از آحاد ملت شریف ایران دعوت می کند با حضور در این راهپیمایی در خلق حماسه ای دیگر در تاریخ ایران اسلامی مشارکت نمایند.

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: