• آمادگی پزشکی قانونی برای چهارشنبه آخر سال

   آمادگی پزشکی قانونی برای چهارشنبه آخر سال

   آمادگی پزشکی قانونی برای چهارشنبه آخر سال

   مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران، از آمادگی مراکز این اداره کل برای پذیرش مصدومان احتمالی چهارشنبه آخر سال خبر داد.

   مدیر کل پزشکی قانونی استان تهران، از آمادگی مراکز این اداره کل برای پذیرش مصدومان احتمالی چهارشنبه آخر سال خبر داد.

   به نقل از روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان تهران دکتر مسعود قادی پاشا گفت: همه مراکز پزشکی قانونی استان در ساعات اداری و واحد کشیک عصر و شب واقع در پارک شهر در این اداره کل، آماده پذیرش مصدومان و آسیب دیدگان حوادث چهارشنبه آخر سال هستند.
   وی گفت: امیدواریم با تمهیدات دستگاه های ذیربط، امسال شاهد حوادث کمتری در چهارشنبه آخر سال باشیم و حوادث احتمالی منجر به فوت کسی نشود ولیکن مرکز تشخیصی و آزمایشگاهی این اداره کل واقع در کهریزک برای پذیرش و رسیدگی به موارد فوت احتمالی حوادث آمادگی کامل دارد.
   مدیر کل پزشکی قانونی استان تهران افزود: با توجه به اینکه اکثر حوادث مربوط به چهارشنبه آخر سال در ساعات غیر اداری رخ می دهد شهروندان میتوانند با در دست داشتن نامه از مراجع قضایی و کلانتری ها به واحد کشیک عصر و شب پزشکی قانونی استان تهران به نشانی خیابان بهشت،ضلع جنوبی پارک شهر، کوچه معراج مراجعه کنند .
   دکترقادی پاشا گفت: با توجه به اینکه خطرات این روز بیشتر متوجه کودکان و نوجوانان است به والدین توصیه می شود تا برای حفظ سلامت فرزندان خود مراقبت و نظارت بیشتری بر آنها داشته باشند و مواد آتش زا را از دسترس آنها دور کنند.
   وی همچنین توصیه کرد در صورت بروز هرگونه حادثه ای ضمن حفظ خونسردی، کودکان و افراد مسن را از محل حادثه دور و به جای امن منتقل کنند و در اسرع وقت با مراکز درمانی و امدادی تماس بگیرند.

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: