• توافق نامه سطح خدمات وب سایت اداره کل پزشکی قانونی استان تهران

   وب سایت اداره کل پزشکی قانونی استان تهران به نشانی http://th.lmo.ir امکان پیگیری پیامهای ارسالی از شما از طریق سایت، درج پیشنهاد، شکایات و ارتباط را در قالب خدمات الکترونیکی فراهم کرده است.

   - در قسمت تماس با ما، اطلاعات تماس با سازمان و در بخش آشنایی با سازمان اطلاعات تماس دفاتر کلیه معاونین و ادارات کل ذکر شده است.

   - در بخش ارسال شکایات، پس از تکمیل فرم، کد رهگیری برای پیگیری شکایت درج شده به کاربران، اعلام می شود.

   - وب سایت اداره کل پزشکی قانونی استان تهران به صورت تمام وقت و در هفت روز هفته در دسترس کاربران است و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، ساعات خارج از دسترس در همین صفحه و صفحه اول سایت به مخاطبان اطلاع‌رسانی خواهد شد.

   - اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم‌های الکترونیکی، در اختیار عموم قرار نمی گیرد.


   تارنمای اداره کل پزشکی قانونی استان تهران امکان ثبت و پیگیری درخواست های انتقادات، پیشنهادات، شکایات، نظرها و مشارکت مردمی را برای شما مراجعین گرامی فراهم نموده است.

   در قسمت تکریم ارباب رجوع علاوه بر ارائه اطلاعات تماس بخشهای تخصصی و دفاتر، برنامه مسئولین برای دیدارهای مردمی و نیز بخش پرسشهای متداول جهت رفاه حال ارباب رجوعان قرار داده شده است .

   به محض ثبت پیام یا درخواست، و ایجاد کد پیگیری، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

   تارنمای اداره کل پزشکی قانونی استان تهران بر مبنای پایداری زیر ساخت های ارتباطی بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

   زمان از دسترس خارج شدن تارنمای پزشکی قانونی استان تهران از قبل اطلاع رسانی خواهد شد.

   تمامی تغییرات و بروز رسانی های تارنمای اداره کل پزشکی قانونی استان تهران بدون خارج شدن تارنما از دسترس خواهد بود ولی در صورت نیاز این کار در پایان روزهای تعطیل انجام خواهد شد.